Map
Facebook
Žemėlapis
PRŠC PPT padalinys
Pedagoginės psichologinės tarnybos padalinys
Metodinė veikla
Mokytojų metodinių būrelių veikla
TAU
Trečiojo amžiaus universitetas
SPORTAS
Sporto renginiai
Projektai
Švietimo centro projektai
Registracija
Renginių kalendorius, registracija į renginius

Trečiojo amžiaus universiteto Ramygalos fakulteto susitikimai

TAU Ramygalos fakulteto lankytojus sunku pavadinti senjorais. Žibančios akys, noras pažinti, pamatyti ir svarbiausia keisti. Puiki išvaizda, visada pasitempę, į susitikimus ateina su puikia nuotaika ir sumanymais. Labai smagu būti tarp tokių žmonių. Bet nelabai ir paprasta įtikti 😊. Nemažai matę, girdėję, jau nori išskirtinių paskaitų, susitikimų su įdomiais žmonėmis.

Mokslo metus pradėjome labai tikslingai susipažindami su Aukštaitijos tradiciniu drabužiu. Juk ir patarlė byloja: „Pagal rūbą sutinka, pagal protą išlydi.“ Ėriškių kultūros centro padalinio Upytės tradicinių amatų centro vadovė Aušra Sidorovienė įdomiai, šiltai pasakojo ir demonstravo tautinius kostiumus. Prisiminėme seniai vartotus tarmiškus žodžius, labai smagiai juokėmės ir džiaugėmės matuodamiesi drabužius. Sužavėti paskaitos, vykome į Upytę pasižvalgyti, ko dar ten yra. Ramygalos atvirame jaunimo centre matavomės jaunimo pramogas😊, išbandėme virtualius akinius.

Labai šiltai minime ir susitikimą su aktore Akvile Steponavičiene, po intensyvaus, įdomaus pasakojimo lektorę tiesiog užpylėme klausimais. Dalyvavome Ramygalos kultūros centro edukacijų dienoje, klausėmės Panevėžio rajono savivaldybės mero pavaduotojo Antano Pociaus pasakojimo apie savivaldą ir joje vykstančius procesus. Galvojome, kuo gali prisidėti TAU lankytojai prie savo krašto gražinimo, ir tikrai tikimės, kad sumanymus pavyks įgyvendinti.

Na, o neuroedukatorės Redos Grigaitienės paskaita su praktiniais mokymais tikrai prisidėjo prie emocinio gyvenimo kokybės gerinimo. Buvo nuostabu justi svorį tuščioje rankoje, klaidžioti sąmonės gatvelėmis, ieškant vertybių namo. Supratome, kad dar daug klausimų liko, kad norėtųsi sužinoti visas pamatytų simbolių reikšmes. Pavasario veiklos suplanuotos, vasarai patys prisigalvojome veiklų. Tai tik pradžia, bet, kaip sakoma, – gera pradžia, pusė darbo. Gerai, kad yra tokia suaugusių mokymo programa. Ir kad galime rinktis.

A, dar liko pasidžiaugti, kad Ramygalą atranda vis daugiau Panevėžio rajono TAU dalyvių. Ir kad Panevėžio rajono švietimo centre dirba žmonės, kuriems tikrai rūpi tai, ką daro.

 Ramygalos TAU 2023 5
Ramygalos TAU 2023 5
 Ramygalos TAU 2023 6
Ramygalos TAU 2023 6
 Ramygalos TAU 2023 4
Ramygalos TAU 2023 4
Ramygalos TAU 2023 2
Ramygalos TAU 2023 2
 
 Ramygalos TAU 2023 1
Ramygalos TAU 2023 1
 

 

Loreta Kubiliūnienė, TAU Ramygalos fakulteto dekanė

Loading

Biudžetinė įstaiga
Panevėžio rajono švietimo centras

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 195271084 
Beržų g. 50
36145 Panevėžys
Tel. +370 45 582 971,
       +370 45 462 813
El.p. centras@prsc.lt

Straipsnių archyvas

Lankytojai

Šiandieną 89

Šią savaitę 279

Šį mėnesį 1849

Iš viso 162767

Renginių akimirkos