Map
Facebook
Žemėlapis
PRŠC PPT padalinys
Pedagoginės psichologinės tarnybos padalinys
Metodinė veikla
Mokytojų metodinių būrelių veikla
TAU
Trečiojo amžiaus universitetas
SPORTAS
Sporto renginiai
Projektai
Švietimo centro projektai
Registracija
Renginių kalendorius, registracija į renginius

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos dėmesys TAU

Panevėžio rajono TAU atstovės Palma Butkuvienė, Irena Sabaliauskienė, Rita Gribauskienė, Vaiva Balčėtienė ir Renata Jankevičienė lapkričio 9 d. dalyvavo susitikime su Lietuvos Respublikos Prezidentu Gitanu Nausėda ir pirmąja ponia Diana Nausėdiene. Renginį vedė Panevėžio miesto savivaldybės meras Rytis Mykolas Račkauskas.   

Gerbiami svečiai pasidalijo įspūdžiais apie viešnagę Panevėžyje, kalbėjo Panevėžio miesto TAU rektorė Zita Kazlauskienė, žodis buvo suteiktas ir Panevėžio rajono TAU atstovams.

Pasidžiaugėme, kad turime jau 807 TAU bičiulius, kurie mokosi 23 rajono fakultetuose, Prezidento šeimai ir jo draugams padovanojome Raguvos pievų medaus, 2024-ųjų metų TAU kalendorių, o Jo Ekscelencijai Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai užrišome Panevėžio rajono TAU skarelę ir paskelbėme Garbės studentu. Pristatydami TAU akcentavome, kad mūsų stiprybė – savanoriai dekanai, kurie lyg bitės motinėlės rūpinasi savo fakultetų klausytojais.

Panevėžio rajono švietimo centro, koordinuojančio TAU veiklą, biblioteką papildė originali Prezidento dovana – pirmojo lietuviško mėnraščio „Aušra“ leidinys. Visas leidimas bus išdalytas pavasarį šalies mokykloms, bibliotekoms, lituanistikos centrams užsienyje. Be to, bus palydimoji knyga su moksliniais straipsniais. Planuojama dar viena „Aušros“ knyga (tekstų antologija), skirta mažesniems vaikams. Bus ir elektroninės versijos.

Susitikimas vyko Alfonso Lipniūno progimnazijoje, kurioje įsikūręs Panevėžio miesto TAU. Nuoširdžiai dėkojame progimnazijos šeimininkams ir Panevėžio miesto TAU rektorei Zitai Kazlauskienei už svetingumą.

 TAU su prezidentu 1
TAU su prezidentu 1
 TAU su prezidentu 4
TAU su prezidentu 4
 TAU su Prezidentu 22
TAU su Prezidentu 22
 TAU su prezidentu 3
TAU su prezidentu 3

Renata Jankevičienė
Panevėžio rajono švietimo centro direktoriaus pavaduotoja

Loading

Biudžetinė įstaiga
Panevėžio rajono švietimo centras

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 195271084 
Beržų g. 50
36145 Panevėžys
Tel. +370 45 582 971,
       +370 45 462 813
El.p. centras@prsc.lt

Straipsnių archyvas

Lankytojai

Šiandieną 94

Šią savaitę 284

Šį mėnesį 1854

Iš viso 162772

Renginių akimirkos