Map
Facebook
Žemėlapis
PRŠC PPT padalinys
Pedagoginės psichologinės tarnybos padalinys
Metodinė veikla
Mokytojų metodinių būrelių veikla
TAU
Trečiojo amžiaus universitetas
SPORTAS
Sporto renginiai
Projektai
Švietimo centro projektai
Registracija
Renginių kalendorius, registracija į renginius

Medaus kelias ir vaško žvakių gamyba

Sausio 25-oji – pusiaužiemis. Nežinau, kaip šiemet elgėsi barsukas, nes diena buvo labai nevienoda. Rytas – lietingas, vidurdienis – debesuotas, o po pietų prašvito saulė. Buvo visko...  O Trečiojo amžiaus universiteto Bernatonių fakulteto dalyviai rinkosi į susitikimą su ilgamete bitininke Ligita Kartaniene.

Greit bėgo laikas, klausant ir diskutuojant apie bičių auginimą, priemones, skirtas bitininkavimui, apie medaus kelią ir įvairius bitučių teikiamus produktus. Dalyviai ne tik gavo daug nuoširdžių vertingų patarimų, bet išragavo įvairių rūšių medų, apžiūrėjo korius, vaško rūšis, bičių pikį bei patys pasigamino tikro vaško žvakes.

Natūralios žvakės iš bičių vaško turi daug privalumų. Jos naudingos žmonių sveikatai, skleidžia medingų gėlių aromatą, padeda pagerinti nuotaiką, teikia ramybę. Nustatyta, kad natūralių žvakių bruožas yra oro valymas nuo užterštų priemaišų ir dulkių. Tai padeda sušvelninti alerginės reakcijos simptomus ir užkirsti kelią nemalonių pasekmių atsiradimui. Malonu, kad taip prasmingai sutikome pusiaužiemį ir kiekvienas dalyvis į namus grįžo ne tik su atnaujintomis ir papildytomis žiniomis, bet ir su savo rankų darbo bičių vaško žvakėms!

Nuoširdžiai dėkojame Švietimo centrui ir lektorei Ligitai Kartanienei už aktyvų praktinį renginį, atvirą ir nuoširdų bendravimą su klausytojais.

Vaskas 11
Vaskas 11
 
 Vaskas 21
Vaskas 21
Vaskas 31
Vaskas 31
Vaskas 41
Vaskas 41

Skaidrutė Kriukienė,
TAU Bernatonių fakulteto dekanė

Loading

Biudžetinė įstaiga
Panevėžio rajono švietimo centras

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 195271084 
Beržų g. 50
36145 Panevėžys
Tel. +370 45 582 971,
       +370 45 462 813
El.p. centras@prsc.lt

Straipsnių archyvas

Lankytojai

Šiandieną 85

Šią savaitę 275

Šį mėnesį 1845

Iš viso 162763

Renginių akimirkos