Map
Facebook
Žemėlapis
PRŠC PPT padalinys
Pedagoginės psichologinės tarnybos padalinys
Metodinė veikla
Mokytojų metodinių būrelių veikla
TAU
Trečiojo amžiaus universitetas
SPORTAS
Sporto renginiai
Projektai
Švietimo centro projektai
Registracija
Renginių kalendorius, registracija į renginius

Trečiojo amžiaus universiteto Bernatonių fakulteto renginiai suaugusiųjų mokymosi savaitę „Mokymosi tinklai“ Kaimynų diena

Lapkričio 20 d. prasidėjo suaugusiųjų mokymosi savaitė. Bernatonių fakultete šios savaitės pagrindinis renginys „Kaimynų diena“ vyko lapkričio 22 d. 

Trečiojo amžiaus universiteto klausytojai turėjo galimybę pasikviesti į užsiėmimą kaimynus, pažįstamus ar artimus žmones. Tai irgi tam tikras besimokančiųjų tinklas. Aptarę, kaip ir ko mokosi suaugusieji, prisiminę, kaip mokomės mes, „mezgėme“ mokymosi tinklą. Tai buvo galimybė kiekvienam prisiminti ir pristatyti savo mokymosi kelią, tinklų svarbą bei ryšių stiprumą bendruomenėje, kad galėtume visi drauge lengviau išspręsti pasitaikančias problemas ar bendrai džiaugtis pasiekimais.

Antroji renginio dalis buvo susitikimas su Teritorinių ligonių kasų atstovėmis: Aldona Stukiene, Laura Nakrošiene ir Angele Skestene. Viešnios profesionaliai atsakė į daugybę klausimų apie medicininės reabilitacijos paslaugas, prevencines programas, apie dantų gydymą ir protezavimą, apie Europos sveikatos draudimą, apie gydytojų specialistų paslaugas ir pan. Pristatė pokyčius ir naujas galimybes apie pailgintą laiką reabilitacijos paslaugoms gauti ir kita. Konkretūs atsakymai, malonus bendravimas paskatino dalyvius ir individualioms konsultacijoms. Žinių įtvirtinti organizuota viktorina, o atidūs klausytojai, teisingai atsakę į klausimus, apdovanoti TLK dovanėlėmis.

 Kaimynai 2
Kaimynai 2
 Kaimynai 1
Kaimynai 1
 Kaimynai 5
Kaimynai 5
 Kaimynai 4
Kaimynai 4

Nuotraukos Linos Rimos Šatienė

Esame dėkingi Panevėžio rajono švietimo centro ir Visuomenės sveikatos biuro specialistams už pagalbą organizuojant susitikimą.

TAU Bernatonių fakulteto dekanė Skaidrutė Kriukienė

s

Loading

Biudžetinė įstaiga
Panevėžio rajono švietimo centras

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 195271084 
Beržų g. 50
36145 Panevėžys
Tel. +370 45 582 971,
       +370 45 462 813
El.p. centras@prsc.lt

Straipsnių archyvas

Lankytojai

Šiandieną 93

Šią savaitę 283

Šį mėnesį 1853

Iš viso 162771

Renginių akimirkos