Map
Facebook
Žemėlapis
PRŠC PPT padalinys
Pedagoginės psichologinės tarnybos padalinys
Metodinė veikla
Mokytojų metodinių būrelių veikla
TAU
Trečiojo amžiaus universitetas
SPORTAS
Sporto renginiai
Projektai
Švietimo centro projektai
Registracija
Renginių kalendorius, registracija į renginius

Raguvos gimnazija dalyvauja Švietimo centro vykdomos programos „Europos horizontai“ projekto „Rūpinkimės: kurkime saugias ir sėkmingas mokyklas, kuriose skatinamas įtraukusis mokymasis ir gerinami mokymosi pasiekimai”(Let‘s care) pilotiniame tyrime

Logo Lets Care 01

Logo Lets Care 01

2023 m. gegužės 19 d. įvyko pirmasis projekto „LET'S CARE“  Raguvos gimnazijos mokytojų tikslinės grupės susitikimas/diskusija  su projekto tyrėja dr. Inga Žilinskiene. Diskusijos tikslas – aptarti saugaus mokymo kompetencijas, kliūtis ir pagrindinius veiksnius, padedančius saugiai mokyti. Vykdant projektą bus atsižvelgiama į mokytojų patirtį, susijusią su ryšio dimensija klasėje, ir suprasti, kokios yra mokytojų galimybės ir kliūtys plėtoti saugų mokymą savo profesinėje praktikoje.

Diskusijos tikslinėje grupėje suteiks asmenims, atsakingiems už švietimo politiką, įrodymų, kurie padės jiems parengti veiksmingas priemones, skirtas saugaus mokymo sistemoms puoselėti. Todėl tai yra galimybė Raguvos gimnazijos mokytojams  pateikti savo nuomonę ir pasidalyti patirtimi.

Projekto tyrimas su tikslinėmis grupėmis jau prasidėjo 2023 m. balandžio mėn. ir baigsis gegužės mėn. pabaigoje. Tyrimas atliekamas šiose projekto šalyse: Ispanijoje, Lietuvoje, Italijoje, Portugalijoje, Bulgarijoje ir Lenkijoje. Kiekviena dalyvaujanti šalis balandžio ir gegužės mėn. surengia po dvi tikslines grupes (po vieną kiekvienoje mokykloje), kuriose dalyvauja po 5–7 mokytojus. Kiekvienoje grupėje bent vienas tikslinės grupės mokytojas turi darbo su socialiai pažeidžiamomis grupėmis patirties.

Visiems pageidaujantiems dalyviams bus suteikta galimybė susipažinti su tolesne tyrimo informacija, o tikslinės grupės darbo rezultatai bus paskelbti projekto interneto svetainėje (letscareproject.eu) 2025 m. pabaigoje.

2024 m. dalyvauti tikslinės grupės diskusijoje bus pakviestos dalyvauti visos Panevėžio rajono švietimo įstaigos.

Švietimo centro direktorė, projekto koordinatorė Lietuvoje Jurgita Vaitiekūnienė

Loading

Biudžetinė įstaiga
Panevėžio rajono švietimo centras

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 195271084 
Beržų g. 50
36145 Panevėžys
Tel. +370 45 582 971,
       +370 45 462 813
El.p. centras@prsc.lt

Straipsnių archyvas

Lankytojai

Šiandieną 94

Šią savaitę 284

Šį mėnesį 1854

Iš viso 162772

Renginių akimirkos