Map
Facebook
Žemėlapis
PRŠC PPT padalinys
Pedagoginės psichologinės tarnybos padalinys
Metodinė veikla
Mokytojų metodinių būrelių veikla
TAU
Trečiojo amžiaus universitetas
SPORTAS
Sporto renginiai
Projektai
Švietimo centro projektai
Registracija
Renginių kalendorius, registracija į renginius

Renginys „Drauge“ 2023 m.

Lapkričio 17 d. 5–8 klasių mokiniams Panevėžio rajono savivaldybėje vyko jau tradiciniu tapęs tolerancijos renginys „Drauge“, kurį organizavo Panevėžio rajono švietimo centro PPT padalinys. Šiame renginyje proaktyviai dalyvavo mokiniai ir jų mokytojai iš aštuonių rajono švietimo įstaigų: Velžio, Krekenavos Mykolo Antanaičio, Raguvos, Ramygalos bei Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijų, Dembavos progimnazijos, Upytės Antano Belazaro ir Paliūniškio pagrindinių mokyklų. Renginio pradžioje susirinkusius svečius sveikindamas Panevėžio rajono savivaldybės meras Antanas Pocius pabrėžė tolerancijos svarbą ir linkėjo visiems puikių kūrybinių idėjų. Vėliau dalyvius džiugino Panevėžio kolegijos studentai, Ramygalos atviro jaunimo centro darbuotojos bei Panevėžio jaunuolių dienos centro auklėtiniai.

Jaunuolių dienos centro auklėtiniai kartu su socialine darbuotoja Julija Gudiene renginio dalyviams demonstravo spektaklį „Stop“, kuriame pasakojama apie „kitokio“ jaunuolio priėmimą, draugiškumo, pagarbaus elgesio, pagalbos, tolerancijos kitokiam reikšmę. PPT padalinio socialinė pedagogė Edita Kazlauskienė dalyvius supažindino su tolerancijos istorija, Lietuvoje atlikto tyrimo rezultatais ir akcentavo, jog pripažįstant ir gerbiant kitus, galima patirti kur kas daugiau naudos, nei konfliktuojant. Šių metų Tarptautinės tolerancijos dienos pilietinė iniciatyva – „Tolerancijos žibintas“, nešantis toleranciją, pakantumą, gėrį, kuris turi įveikti blogį. Tad rajono mokiniai kartu su jaunuoliais komandinėse dirbtuvėse kūrė žaismingus ir spalvotus žibintus, dalijosi žiniomis apie toleranciją, jos svarbą, vertybes, pristatė peržiūrėto filmo pagrindinę mintį. Kalbėdami apie toleranciją svečiai turėjo galimybę ne tik bendrauti vieni su kitais, bet ir pasidalyti patirtimi. Mokiniams buvo pateiktos partnerių kūrybinės užduotys: Panevėžio kolegijos studentės kartu su dėstytoja Donata Jesiūniene vedė protmūšį tolerancijos tema, o Ramygalos atviro jaunimo centro jaunimo darbuotojos Gabrielė Račinskienė ir Ernesta Liužinienė organizavo kūrybines dirbtuves su konstruktoriais, mokiniai, dirbami porose, mokėsi išklausyti vieni kitus, gerbti kitų ir kitokią nuomonę.

Tolerancijos renginyje drauge mokėmės būti tolerantiškiems, prisiminėme, kodėl svarbu padėti vieni kitiems, kvietėme elgtis pagarbiai, linkėjome būti pozityviems bei draugiškiems. Džiugu, jog šiame renginyje aktyviai dalyvavo ir savivaldybės administracijos darbuotojai, kartu dalijosi gražiais žodžiais ir mintimis apie toleranciją, vaišinosi Jaunuolių dienos centro solidarumo kava, finansiškai parėmė centro iniciatyvą.

 Drauge 21
Drauge 21
 Drauge 22
Drauge 22
 Drauge 2023 1
Drauge 2023 1
 Drauge 2023 3
Drauge 2023 3
Drauge 2023 2
Drauge 2023 2
 
 Drauge 24
Drauge 24
Drauge 2023 4
Drauge 2023 4
  Drauge 23
Drauge 23
Drauge 25
Drauge 25
Drauge 26
Drauge 26

Dėkojame visiems už tolerancijos idėjų puoselėjimą bei kūrybiškumą!

Panevėžio rajono švietimo centro PPT padalinio socialinė pedagogė Edita Kazlauskienė

Loading

Biudžetinė įstaiga
Panevėžio rajono švietimo centras

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 195271084 
Beržų g. 50
36145 Panevėžys
Tel. +370 45 582 971,
       +370 45 462 813
El.p. centras@prsc.lt

Straipsnių archyvas

Lankytojai

Šiandieną 28

Šią savaitę 218

Šį mėnesį 1788

Iš viso 162706

Renginių akimirkos