Map
Facebook
Žemėlapis
PPT
Pedagoginės psichologinės tarnybos padalinys
Metodinė veikla
Rajono metodinių būrelių veikla
TAU
Trečiojo amžiaus universitetas
Projektai
Informacija apie Švietimo centro projektus
Registracija
Renginių sąrašas, registracija į renginius
SPORTAS
Sporto renginiai

Muzikos ir gėlių vainikas

Pasak Mikalojaus Konstantino Čiurlionio: „Muzika – tai Dievo pasiuntinys, atsiųstas judinti švelniausias ir geriausias mūsų sielos stygas, raminti širdis, suvargusias gyvenimo rūpesčiuose, guiti iš jų melą, nedorybes, pavydą, neapykantą“.

Adventinį vakarą Panevėžio r. TAU Raguvos fakulteto klausytojai susirinko į Raguvos kultūros centrą bendrai kūrybinei veiklai, šiltam bendravimui, karštos arbatos puodeliui. Visi puikiai žinome, kad kūrybiškumas pakelia ne tik nuotaiką, bet ir pagerina bendrą savijautą. Ekspertai sako, jog kūrybinė veikla gali būti bet kas. Šį kartą savo kūrybiškumą atskleidėme kurdami kalėdinę puošmeną. Šioje veikloje mums talkino floristė Jurgita Kondzežauskaitė-Juškienė. Antroje vakaro dalyje kartu su Miežišių kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Rudenėlis“ (vad. Gražina Krikščiūnienė) ir folkloro ansambliu „Ringis“ (vad. Rita Gasaitienė) dainavome adventines dainas, ėjome adventinius ratelius, kalbėjome, kodėl šiuolaikiniam žmogui galėtų būti svarbios liaudies dainos, pats dainavimas. Pasak kolektyvų vadovių, daina, dainavimas – tai lyg giminės susiėjimas, pasidalijimas naujienomis, emocijomis, patiriamomis ir išreiškiamomis per dainą, tai pagrindas, kuris leidžia būti savimi ir suteikia stiprybės. Vakaro metu prisiminėme visas programos veiklas ir sudėjome muzikos ir  į bendrą vainiką. Šiuo renginiu baigėme Panevėžio rajono savivaldybės Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi „Pažinkime, bendraukime ir atraskime save iš naujo“ programos veiklas.

Nuoširdi padėka Panevėžio rajono savivaldybei už programos veiklų finansavimą, dėkojame Švietimo centrui ir Raguvos kultūros centrui už pagalbą įgyvendinat programos veiklas.

Raguvos fakulteto klausytojai 1
Raguvos fakulteto klausytojai 1
 
Raguvos fakulteto klausytojai 2
Raguvos fakulteto klausytojai 2
 
 gėlių spalva
gėlių spalva
 Raguvos fakulteto klausytojai 3
Raguvos fakulteto klausytojai 3
 Raguvos fakulteto klausytojai 4
Raguvos fakulteto klausytojai 4
 gėlių spalva 2
gėlių spalva 2

Vidos Bernadišienės ir Kristinos Juškienės nuotraukos

Panevėžio r. TAU Raguvos fakulteto dekanė Irena Sabaliauskienė

Grįžti atgal

Loading

Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono švietimo įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 195271084 
Beržų g. 50
36145 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 71,
       (8 45) 462 813
El.p. centras@prsc.lt

Straipsnių archyvas

Renginių akimirkos