Map
Facebook
Žemėlapis
PRŠC PPT padalinys
Pedagoginės psichologinės tarnybos padalinys
Metodinė veikla
Mokytojų metodinių būrelių veikla
TAU
Trečiojo amžiaus universitetas
SPORTAS
Sporto renginiai
Projektai
Švietimo centro projektai
Registracija
Renginių kalendorius, registracija į renginius

Neformalusis suaugusiųjų švietimas įgyvendinant projektą „MOVE-ON!“

Rugsėjo 5–8 d. Kuresarės gimnazijoje (Estija) vyko projekto „MOVE-ON!“ partnerių susitikimas. Į Estiją iš Lietuvos, Lenkijos, Vengrijos ir Portugalijos atvykusius švietimo įstaigų atstovus pasveikino gimnazijos direktorius Toomas Takkis, vadovaujantis gimnazijos kolektyvui jau nuo 1987 m., bei projekto koordinatorė Margit Düüna.

Projekto koordinatorius Albano Voscancelos inicijavo kiekvienoje šalyje jau įvykusių veiklų aptarimą, numatė perspektyvas bei akcentavo, kad šiame projekto įgyvendinimo etape didesnį dėmesį turime skirti andragogams, nes būtent nuo jų kompetencijų priklauso visos Europos suaugusiųjų švietimas. Kitas projekto partnerių susitikimas bei tikslinės grupės mokymai vyks Lenkijoje 2020 m. vasario mėn. Susitikime dalyvaus po penkis tikslinės grupės atstovus iš kiekvienos šalies, o pagrindinis dėmesys bus skiriamas projekto dalyvių gebėjimų atskleidimui ir andragogų skatinimui keistis, savo mintimis ir prasmingais suaugusiųjų švietimui skirtais darbais judėti į priekį. Beje, projekto pavadinimas išvertus iš anglų kalbos reiškia „judėk“.

Priminsime, kad Švietimo centro darbuotojų partnerystė su projektą „MOVE-ON!“ įgyvendinančiomis įstaigomis prasidėjo 2012 metais įgyvendinant projektą „Suaugusiųjų švietimo gairės artėjant 2020-iesiems“, kurį Europos Komisijos Švietimo ir kultūros generalinis direktoratas 2016 m. paskelbė kaip sėkmės istoriją ir „Erasmus+“ rezultatų platformoje pažymėjo kaip pavyzdį visoms švietimo organizacijoms, įgyvendinančioms „Erasmus+“ projektus.

Susitikimo pabaigoje koordinatorius ir minėtų projektų siela Albano Voscancelos paklaustas, kas lemia šių projektų sėkmę, atsakė: „Projekto komanda, nes jie yra ne tik puikūs profesionalai, bet ir nuostabūs žmonės“. Džiaugiamės būdami šios komandos dalimi.

 Direktorius
Direktorius

 

 Renata

Renata

 

 Foto prie Kuresarės gimnazijos
Foto prie Kuresarės gimnazijos
 Malgoša
Malgoša
 Birutė
Birutė
 Koordinatorius
Koordinatorius

„Erasmus+“ KA2 programos projektas „MOVE-ON!“ (Nr. 2018-1-PT01-KA204-047314) finansuojamas remiant Europos Komisijai.

Susidomėjusiems projektu daugiau informacijos suteiks Panevėžio rajono švietimo centro direktoriaus pavaduotoja Renata Jankevičienė el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., tel. 8 640 307 39.

Loading

Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono švietimo įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 195271084 
Beržų g. 50
36145 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 71,
       (8 45) 462 813
El.p. centras@prsc.lt

Straipsnių archyvas

Lankytojai

Šiandieną 20

Šią savaitę 115

Šį mėnesį 157

Iš viso 138365

Renginių akimirkos