Map
Facebook
Žemėlapis
PPT
Pedagoginės psichologinės tarnybos padalinys
Metodinė veikla
Rajono mokytojų metodinių būrelių veikla
TAU
Trečiojo amžiaus universitetas
SPORTAS
Sporto renginiai
Projektai
Informacija apie Švietimo centro projektus
Registracija
Renginių kalendorius, registracija į renginius

Seminarų ciklas „Pozityvi tėvystė“ Naujamiestyje

2016 m. rugsėjo–gruodžio mėnesiais Naujamiesčio gimnazijos moksleivių tėvai išklausė trijų paskaitų ciklą.

Paskaitos „Šiandieninių vaikų ugdymo labirintai – iššūkis tėvams ir mokytojams“ lektorė Lidija Laurinčiukienė kartu su tėvais  aptarė Y ir Z kartų  ugdymo skirtumus, pasakojo, kaip pažinti savo vaiką, ugdyti jo charakterio savybes, lavinti įvairias kompetencijas.

Paskaitos „Tėvų kontakto su vaiku formavimas ir autoritetingas bendravimas“ lektorius Evaldas Karmaza įvardino  psichologinius vaiko poreikius įvairiais raidos etapais.

Paskaitos „Kaip užauginti žmogų“ lektorė psichologė Jūratė Baltuškienė  analizavo pozityvios tėvystės principus, vaikų atitinkamo elgesio  priežastis, patarė, kaip sutarti su vaiku įvairaus amžiaus tarpsniais, kaip  lavinti praktinius tėvų gebėjimus ir įgūdžius, užmegzti ir palaikyti pozityvų kontaktą su vaiku.

Kiekvienoje paskaitoje lektoriai turėjo atsakyti į susirūpinusių tėvų klausimus, analizuoti ir pateikti patarimų konkrečiose šeimyninėse situacijose. Kiekviena paskaita buvo informatyvi, tėveliai džiaugėsi išgirdę patarimų bei rekomendacijų, kaip palaikyti gerus santykius su vaiku. Šiuolaikinėje šeimoje yra svarbus pozityvus dialogas, mokymosi visą gyvenimą nuostatų formavimasis. Tėvai džiaugiasi suteikta galimybe lankytis seminaruose ir dėkoja projekto organizatoriams.

Projektą „Pozityvi tėvystė“, finansuojamą Panevėžio rajono savivaldybės lėšomis, įgyvendina Panevėžio rajono švietimo centras bendradarbiaudamas su Naujamiesčio  gimnazija ir lopšeliu- darželiu „Bitutė“.

Pozityvi tevyste

Pozityvi tevyste

 

Asta Auksutienė,
Naujamiesčio gimnazijos mokytoja

Grįžti atgal

Loading

Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono švietimo įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 195271084 
Beržų g. 50
36145 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 71,
       (8 45) 462 813
El.p. centras@prsc.lt

Straipsnių archyvas

Lankytojai

Šiandieną 32

Šią savaitę 297

Šį mėnesį 1407

Iš viso 138128

Renginių akimirkos