Map
Facebook
Žemėlapis
Apie mus
Informacija apie švietimo centrą
Metodinė veikla
Rajono metodinių būrelių veikla
TAU
Trečiojo amžiaus universitetas
Projektai
Informacija apie Švietimo centro projektus
Registracija
Renginių sąrašas, registracija į renginius
SPORTAS
Sporto renginiai

Baigiamasis projekto „Senjorai – skaitymo mentoriai“ renginys

Panevėžio rajono švietimo centre spalio 23 d. įvyko projekto „Senjorai – skaitymo mentoriai“ baigiamasis renginys – susitikimas su rašytoju ir režisieriumi Vytautu V.Landsbergiu.

2017 m. pradžioje organizuojant mokymus ir pristatant senjorams šiuolaikines skaitymo strategijas Panevėžio rajone buvo parengta daugiau kaip  dvidešimt skaitymo mentorių, kurie kartu su pradinių klasių mokiniais skaitė knygas. Projekto tikslas – ugdyti senjorų ir vaikų vertybines nuostatas, atskleidžiančias, jog knyga – viena iš didžiausių vertybių, stiprinti kartų emocinius ryšius, sudaryti sąlygas bendruomenių skaitymo tradicijų kūrimui ir kūrybiškumo atskleidimui.

Skaitymo mentoriai pavasarį buvo pagerbti Trečiojo amžiaus universiteto baigimo šventėje, o mokinius pakvietėme į susitikimą su rašytoju Vytautu V.Landsbergiu. Rašytojas kaip visada žaismingai įtraukė mokius į kūrybinę veiklą: jie dainavo, kūrė pasaką, peržiūrėjo ir aptarė bendraamžių sukurtus filmukus. Kūrybiškiausi ir drąsiausi mokiniai buvo apdovanoti knygomis ir kompaktiniais rašytojo kūrybos diskais. Tikime, kad šis susitikimas paskatins mokinius tęsti draugystę su knyga. Lapkričio mėnesį mokyklose vyks parodos – mažųjų skaitytojų refleksija piešiniu.

 Skaitymo mentoriai 2
Skaitymo mentoriai 2
Skaitymo mentoriai 3
Skaitymo mentoriai 3
Skaitymo mentoriai 1
Skaitymo mentoriai 1

   

Renata Jankevičienė – Panevėžio rajono švietimo centro direktoriaus pavaduotoja, projekto koordinatorė

Projektą „Senjorai – skaitymo mentoriai“ finansuoja Lietuvos kultūros taryba, Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Panevėžio rajono savivaldybės taryba

Grįžti atgal

Loading

Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono švietimo įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 195271084 
Beržų g. 50
36145 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 71,
       (8 45) 462 813
El.p. centras@prsc.lt

Straipsnių archyvas

Renginių akimirkos