Projektai
Švietimo centro projektai
Registracija
Renginių kalendorius, registracija į renginius

Kovo 11 d. Raguvos gimnazijos sporto salėje vyko šalies mokinių turizmo technikos varžybos uždarose patalpose „Raguva 2023“, Lietuvos mokinių turizmo technikos varžybų čempionato pirmasis etapas. Varžybas organizavo Raguvos gimnazija, Panevėžio rajono švietimo centras ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Varžybų tikslas– skatinti mokinius sistemingai sportuoti, ugdyti garbingo rungtyniavimo ir kilnaus elgesio vertybes, sudaryti sąlygas mokinių turistinio meistriškumo tobulinimui, populiarinti turizmą kaip asmenybės ugdymo priemonę, jaunimo fizinio rengimo bei užimtumo būdą. Į varžybas užsiregistravo 22 komandos, tačiau dėl įvairių priežasčių atvyko 18 komandų iš Vilniaus, Šiaulių, Panevėžio ir Panevėžio rajono. Varžybos vyko keturiose amžiaus grupėse: jaunių, jaunučių, vaikų ir pradinukų. Panevėžio rajonui atstovavo Raguvos gimnazijos jaunučių, dvi vaikų ir pradinukų komandos. Jaunučių, vaikų I ir pradinukų komandos iškovojo pirmas vietas, o vaikų II komanda – II vietą.

Asmeninėse varžybose jaunučių grupėje Eglė D. ir Miražas K. iškovojo pirmas vietas, Dangė K. – III vietą, o Gabrielė P. – IV vietą. Vaikų grupėje Tauras K. iškovojo I vietą, Sonata S. ir Titas K. – antras vietas, Aleksandra P. ir Jonas J. – trečias vietas, pradinukų grupėje Alanas Č. ir Ugnė S. iškovojo pirmas vietas, Gabrielė J. – II vietą, o Artė Č.– III vietą.