Map
Facebook
Žemėlapis
PRŠC PPT padalinys
Pedagoginės psichologinės tarnybos padalinys
Metodinė veikla
Mokytojų metodinių būrelių veikla
TAU
Trečiojo amžiaus universitetas
SPORTAS
Sporto renginiai
Projektai
Švietimo centro projektai
Registracija
Renginių kalendorius, registracija į renginius

Panevėžio r. Dembavos lopšelio-darželio „Smalsutis“ mokytojos Sandra Karvelienė ir Živilė Taločkienė bei direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jūratė Baltrušaitienė stebėjo „Erasmus+“ projekto „Žalia ateitis“ veiklą Turkijos mokyklose ir darželiuose: įvairias ugdymosi veiklas lauko bei vidaus erdvėse. Veiklos buvo susijusios su STEAM, rūšiavimu, ekologinio daržo priežiūra.

Pedagogės bendravo su mokyklų ir darželių darbuotojais, vaikais. Apžiūrėjo mokyklos pastatus, klases, lauko erdves. Klausėsi pristatymų, taip pat pristatė savo šalį ir lopšelį-darželį. Lankė įžymias vietas, susipažino su turkų kultūra, papročiais, stebėjo vaikų pasirodymus, bendravo su tėvais apie vaikų ir tėvų kartu atliekamus projektus apie gamtos saugojimą, tausojimą. Mokinių mamos paruošė vaišių stalą, kuris stebino tradicinių patiekalų gausa ir įvairove. Mobilumo metu pedagogės išbandė tradicinę turkų keramikos dekoravimo techniką, EBRU meną. Turkų mokyklos mokiniai padovanojo dar vieną dovaną – mokė žaisti tradicinius turkų vaikų žaidimus. Juos žaidė ne tik mokyklos mokiniai, bet ir projekto dalyviai.

Mobilumo metu pedagogės turėjo puikią galimybę pažinti Turkijos istoriją, kultūrą ir gastronomiją, aplankyti žymiausius Stambulo istorinius objektus. Keliaudamos laiveliu Bosforo sąsiauriu vienu metu gėrėjosi Europos ir Azijos vaizdais.

 turkija 2
turkija 2
 Turkija 3
Turkija 3
 Turkija 4
Turkija 4
 Turkija 1
Turkija 1
Loading

Biudžetinė įstaiga
Panevėžio rajono švietimo centras

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 195271084 
Beržų g. 50
36145 Panevėžys
Tel. +370 45 582 971,
       +370 45 462 813
El.p. centras@prsc.lt

Straipsnių archyvas

Lankytojai

Šiandieną 89

Šią savaitę 279

Šį mėnesį 1849

Iš viso 162767

Renginių akimirkos