Map
Facebook
Žemėlapis
Apie mus
Informacija apie švietimo centrą
Metodinė veikla
Rajono metodinių būrelių veikla
TAU
Trečiojo amžiaus universitetas
Projektai
Informacija apie Švietimo centro projektus
Registracija
Renginių sąrašas, registracija į renginius
SPORTAS
Sporto renginiai

Gegužė – Europos mėnuo

Gegužė – ne tik nuostabus sodų žydėjimo, bet ir Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą bei Europos dienos mėnuo. Panevėžio rajono švietimo centras – viena iš rajono švietimo įstaigų, vykdančių tarptautinius projektus bei besinaudojančių ES suteiktomis galimybėmis keliauti po Europą, susipažinti su europinėmis švietimo tendencijomis, skleisti Lietuvos švietimo patirtį bei inicijuoti suaugusiųjų švietimo pokyčius.

Švietimo centro atstovai dalyvavo Makedonijos Respublikos organizacijos „Friends of Education” organizuotoje tarptautinėje konferencijoje „Second Educonference for techers and IT experts”, kuri vyko Strugoje. Į konferenciją skaityti pranešimo buvo pakviesta Švietimo centro direktorė Jurgita Vaitiekūnienė. Kadangi Švietimo centro tikslas ne tik augti patiems, bet ir ugdyti kitų suaugusiųjų kompetencijas bei siekti jų tarptautiškumo, į konferenciją buvo pakviesta vykti Vaida Šiaučiūnė – viena iš inovatyviausių Panevėžio rajono anglų kalbos mokytojų. J.Vaitiekūnienė ir V.Šiaučiūnė konferencijoje skaitė 30 min. pranešimą „Šiuolaikinis mokymas = modernus mokymas Lietuvoje“. Pranešimo tikslas – pasidalinti patirtimi, kaip mokytojai, aktyviai integruojantys informacines technologijas į ugdymo procesą, siekia individualios mokinio pažangos, kokiais IT įrankiais bei programomis naudojasi, kokius inovatyvius metodus taiko. Tris dienas trukusioje konferencijoje dalyvavo 520 Makedonijos mokytojų, buvo perskaityti 43 pranešimai, kuriuos paruošė lektoriai iš Makedonijos, Prancūzijos, Belgijos, Ispanijos, Turkijos, Italijos, Bulgarijos, UK ir Lietuvos. Taigi Lietuvos atstovės ne tik pristatė savo patirtį, bet ir susipažino su Europos švietimo tendencijomis.

Minėdami gegužės 9-ąją – Europos dieną, PRŠC atstovai džiaugiasi Lietuvai įstojus į ES atsivėrusiomis galimybėmis laisvai keliauti, pažinti, augti, tobulėti, susipažinti su naujovėmis. Tačiau pasaulis keičiasi, tai, kas šiandien inovatyvu, po trejų ar penkerių metų bus visai neaktualu, pamąstę suprantame, kad didžiausia projekto sėkmė – sutikti žmonės – laisvi, kūrybiški europiečiai, siekiantys gyventi taikioje Europoje.

Renata Jankevičienė, Panevėžio rajono švietimo centro direktoriaus pavaduotoja

Grįžti atgal

 

 

 

Loading

Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono švietimo įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 195271084 
Beržų g. 50
36145 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 71,
       (8 45) 462 813
El.p. centras@prsc.lt

Straipsnių archyvas

skirtukas
skirtukas2d
skirtukas3d
skirtukas4d
skirtukas5d
skirtukas6d
skirtukas7d
skirtukas8d
skirtukas 4 d

Renginių akimirkos