Map
Facebook
Žemėlapis
Apie mus
Informacija apie švietimo centrą
Metodinė veikla
Rajono metodinių būrelių veikla
TAU
Trečiojo amžiaus universitetas
Projektai
Informacija apie Švietimo centro projektus
Registracija
Renginių sąrašas, registracija į renginius
SPORTAS
Sporto renginiai

Viktorina „Žaidžiu žodžiu“

Saulėtą balandžio 20 d. rytą vienuolika rajono mokyklų trečiųjų klasių mokinių komandų atvyko į Panevėžio rajono švietimo centrą, į viktoriną „Žaidžiu žodžiu“. Viktorinoje dalyvavo Ramygalos, Krekenavos Mykolo Antanaičio, Naujamiesčio, Paįstrio Juozo Zikaro, Smilgių, Velžio gimnazijų, Dembavos progimnazijos, Karsakiškio Strazdelio, Vadoklių, Žibartonių pagrindinių mokyklų ir Pažagienių mokyklos-darželio komandos.

Viktorinos organizatorės ir vedėjos – Ramygalos gimnazijos logopedė metodininkė Jurgita Pakšytė ir Naujamiesčio gimnazijos specialioji pedagogė metodininkė Ramutė Pagojienė viktoriną paskyrė knygų skaitymui.
Mokiniai, patekę į viktorinos „Žaidžiu žodžiu“ biblioteką, turėjo atlikti daug įvairių užduočių, lavinančių svarbiausias kompetencijas: komunikavimo, mokėjimo mokytis, pažinimo, iniciatyvumo, kūrybingumo, asmeninę ir kultūrinę. Atlikdami  kalbos užduotis mokiniai turėjo išgirsti, pamatyti, papasakoti, atpažinti, paskaityti, parašyti, ištaisyti, surasti ir kitas užduotis. Kiekviena komanda turėjo aplankyti 11 knygų lentynų, kuriose buvo įvairios kalbos užduotys. Priėję knygų lentynas, pažymėtas raidėmis, mokiniai tobulino kalbos gramatinį taisyklingumą, klausymo, skaitymo ir teksto suvokimo įgūdžius, plėtojo žodyną.

Mokinių noras apsilankyti visose užduočių stotelėse neišblėso iki pat renginio pabaigos. Be to, viktorinoje naudojamos interaktyvios priemonės leido žaismingai skelbti užduotis bei skaičiuoti balus, o kiekvienos užduoties balai, vaikų džiaugsmui, virsdavo į saldainius.

Renginio pabaigoje viktorinos sumanytojos pasidžiaugė, kad mokiniai buvo susikaupę, draugiški, mokėjo bendrauti ir bendradarbiauti.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyresnioji specialistė Alma Namavičienė visiems viktorinos dalyviams įteikė padėkos raštus ir atminimo dovanėles.

viktorina 3
viktorina 3
viktorina 2
viktorina 2
viktorina 4
viktorina 4
viktorina 1
viktorina 1

Ramygalos gimnazijos  logopėdė Jurgita Pakšytė

Loading

Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono švietimo įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 195271084 
Beržų g. 50
36145 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 71,
       (8 45) 462 813
El.p. centras@prsc.lt

Straipsnių archyvas

skirtukas
skirtukas2d
skirtukas3d
skirtukas4d
skirtukas5d
skirtukas6d
skirtukas7d
skirtukas8d
skirtukas 4 d

Renginių akimirkos