List of events & Registration to events
Certificates
Quality Improvement Certificates

Šalies mokinių turizmo varžybos „Vilnius 2019“

Lapkričio 16 d. Vilniuje, Simono Stanevičiaus progimnazijos sporto salėje, vyko šalies mokinių turizmo technikos varžybos uždarose patalpose „Vilnius 2019“. Šiose varžybose dalyvavo ir Raguvos gimnazijos pradinukų ir vaikų komandos. Vaikų komanda (Miražas Kupčinskas, Dangė Kupčinskaitė, Gabrielė Padelevičiūtė, Eglė Dranickaitė), nusileidusi varžovams iš Panevėžio moksleivių namų ir Vilniaus VJTC, iškovojo trečią vietą. Pirmą kartą varžybose dalyvavusiai pradinukų komandai (Tauras Kupčinskas, Smiltė Balinš, Domininkas Kuoja, Titas Kizys) varžybos buvo sėkmingesnės. Jie nugalėjo visus savo varžovus ir iškovojo  pirmą vietą.

Asmeninėse varžybose pirmą vietą vaikų grupėje iškovojo Miražas Kupčinskas. Pradinukų grupėje – Eglė Dranickaitė tapo čempione, o Gabrielė Padelevičiūtė ir Tauras Kupčinskas iškovojo trečias vietas.