List of events & Registration to events
Certificates
Quality Improvement Certificates

Auksinis Ruduo 2019

Rugsėjo 28–29 d. Vilniuje, LMNŠC gamtinio ir ekologinio ugdymo skyriaus teritorijoje, vyko šalies mokinių turizmo technikos varžybos „Auksinis ruduo 2019“ ir Kelionių sezono uždarymo sąskrydis – privalomas Lietuvos keliautojų sporto daugiakovės čempionato etapas. Visose amžiaus grupėse dalyvavo daugiau kaip 20 komandų iš Panevėžio, Kėdainių, Vilniaus, Panevėžio r., Kaišiadorių, Elektrėnų, Klaipėdos savivaldybių. Panevėžio rajonui šiose varžybose atstovavo Raguvos gimnazijos jaunių ir vaikų komandos.

Šeštadienį vyko asmeninės varžybos, o jauniams dar ir Kelionių sezono uždarymo sąskrydžio kalnų technikos varžybos. Visą dieną merkė rudeniškas lietus, todėl sąlygos varžyboms buvo ypatingai sunkios. Šiose varžybose Raguvos gimnazijos jauniai nugalėjo visus varžovus ir užtikrintai iškovojo pirmą vietą. Asmeninėse varžybose savo grupėse pirmą vietą iškovojo Gabrielė Padelevičiūtė ir Miražas Kupčinskas, antrą – Paulius Palubinskas, trečią – Dangė Kupčinskaitė.

Sekmadienį vykusiose komandinėse turizmo technikos varžybose jaunių ir vaikų komandos nugalėjo visus varžovus ir iškovojo pirmas vietas.